ATTRAGE

כל מה שחיפשת בסדאן קומפקטית והרבה מעבר, צריכת דלק מהנמוכות בקטגוריה, יכולת תמרון מעולה. תא נוסעים מרווח ועשיר באבזור לנהג ולנוסעים, מערכות בטיחות מתקדמות ועוד

 אבזור

מיצובישי אטראז' מציעה שפע של איבזרים שימושיים. נוסעי הרכב נהנים מתאי אחסון חכמים ויעילים, ממחזיקי כוסות לנוסעים מלפנים ומאחור ומהתקנים נוספים. הרכב מצויד בחלונות חשמליים מקוריים ובכוונון חשמלי של המראות החיצוניות. ברכב מותקנת מערכת מיזוג אוויר מקורית חזקה המתאימה לאקלים בישראל . בנוסף מותקנת ברכב מערכת Connected Car – מערכת מבוססת אנדרואיד הכוללת מצלמת נסיעה לאחור ומגוון אפליקציות* כגון: ניווט באמצעות WAZE, פאנגו, סלופארק ועוד. מערכת השמע ובקרת שיוט Cruise Control ניתנים לשליטה מגלגל ההגה. * זהות האפליקציות עשוי להשתנות מעת לעת בהתאם לאילוצי כלמוביל ולפי שיקול דעתה.

 טכנולוגיה

לאטראז' מנוע שלושה צילינדרים חדש ונמרץ בעל 80 כ"ס ב- 6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 10.8 קג"מ ב- 4,000 סל"ד הבנוי בטכנולוגיית (Mitsubishi Innovate Valve timing MIVEC (Electronic Control החדשנית. לדגם זה תיבת הילוכים אוטומטית רציפה מסוג CVT. עם מנוע MIVEC ניתן לשלב גם תיבת הילוכים ידנית. נראה כי אטראז' חותכת את האוויר הודות לצורה האווירודינמית של המרכב שתוכנן באמצעות תוכנות סימולציה מתקדמות ובעזרת ניסויים. מקדם גרר של Cd=0.29 (*בהתאם לנתוני היצרן) מפחית את התנגדות הרוח ואת פליטת המזהמים ומשפר את צריכת הדלק.

 בטיחות

מיצובישי אטראז' החדשה מצוידת בשלל תפקודים ומערכות בטיחות המגבירים את ההגנה מפני סכנה. הרכב מצויד בשש כריות אוויר (SRS) כולל כריות וילון. מערכת כריות האוויר כוללת את האפשרות לנתק את כרית האוויר של הנוסע הקדמי. כמו כן, ברכב מותקנת מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS שבעזרתה ניתן לשמור על לחץ אוויר תקין בצמיגי הרכב הנחוץ לנסיעה בטוחה יותר, מרכב RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) קשיח במיוחד בעל יכולת ספיגת אנרגיה התורם לבטיחות ומותחני קדם בחגורות הבטיחות במושבים הקדמיים. מותחני הקדם מהדקים את חגורות הבטיחות באופן אוטומטי בתאונה חזיתית ובכך מרסנים את הנהג ואת הנוסע הקדמי במקומותיהם ומפחיתים את עוצמת הפגיעה מכרית האוויר המתנפחת. הרכב מצויד במערכת בקרת יציבות אקטיבית (ASC) הכוללת בקרת אחיזה (TCL ). מערכת בקרת היציבות האקטיבית נעזרת בחיישנים על מנת לנטר את תנועת המכונית ואחיזת הגלגלים ולנתח אותן. אם המערכת מזהה מצב החלקה, היא בולמת את הגלגלים המתאימים ומווסתת את הכוח המועבר להם כדי לשמור על יציבות הרכב. בקרת האחיזה מפעילה את הבלמים אם הגלגלים מסתחררים ומווסתת את העברת הכוח מהמנוע, כדי למנוע סבסוב גלגלים ולתרום לתחילת נסיעה חלקה יותר. מותחני קדם מופעלים מעט לפני כריות האוויר כדי לרסן את הנהג ואת הנוסע הקדמי במקומותיהם ולאפשר לכריות האוויר למלא את תפקודן הייעודי. מערכת Mobileye – מערכת בטיחות מתקדמת למניעת תאונות דרכים בעזרת טכנולוגית ראייה מלאכותית מתקדמת הסורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים וויזואליים על סכנות אפשריות בזמן-אמת. הטכנולוגיה הייחודית של Mobileye עוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי.

 חלל פנימי

נתוני החלל הפנימי של מיצובישי אטראז' מרשימים מאוד. נוסעי הרכב נהנים מתא נוסעים מרווח, מושבים ארגונומיים, נוחות מרבית ותקרה גבוהה המאפשרת גם לאנשים גבוהים לשבת בנוחות. איכות החומרים ורמת ההרכבה המצוינת מאפשרות לנוסעי הרכב ליהנות מחלל פנימי מעוצב ומפנק מאוד בזכות הנדסת אנוש מתקדמת. לאטראז' תא המטען גדול ותאי אחסון רבים בתא הנוסעים. נהג הרכב זוכה למושב נוח ומתכוונן ותצוגת לוח המחוונים הכוללת נתונים ממחשב הדרך, צריכת דלק ממוצעת, תזכורת טיפולים, טווח נסיעה ונורית חיווי ECO לנהיגה חסכונית.

מפרט טכני

דגמי מיצובישי

מפרט טכני

מדדי זיהום

  • Facebook Social Icon

רח׳ הפלד 10 א.ת חולון

9988*

שעות פעילות:
ימי א׳-ה׳ 18:00 – 08:30, יום שישי 08:30-13:00

אולם מכירות יונדאי מיצובישי

מוסך מורשה יונדאי מיצובישי

שעות פעילות:
ימי א׳-ה׳ 17:00 – 07:00, יום שישי 07:00-12:30

כניסת רכבים בגרירה 24 שעות כולל לילה.

* מחלקת פחחות מיצובישי ויונדאי פתוחה לקהל עד 16:30.